HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 5:3 uzvar HK Kurbads un nodrošina uzvaru regulārajā sezonā

Pirmdien, 27.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 5:3 uzvarēja HK Kurbads hokejistus, ar vienu spēli rezervē nodrošinot pirmo vietu regulārajā sezonā. Mogo labā vārtus guva Krišs Lipsbergs, Jānis Ozoliņš, Andris Siksnis, Jānis Bullītis un Andrejs Smirnovs.

Mogo hokejisti vadībā izvirzījās spēles 4.minūtē - Mārtiņu Raitumu pārspēja Krišs Lipsbergs. Tomēr jau pēc pusotras minūtes ogrēniešiem izdevās rezultātu izlīdzināt - Henrija Anča sargātajos vārtos ripu meta Sandis Zolmanis. Vārtiem bagāta izvērtās mača otrā trešdaļa. Vispirms viesu labā divus vārtus guva Aleksandrs Macijevskis un Rihards Remiņš, bet vēlāk Jānis Ozoliņš un Andris Siksnis atkal panāca izlīdzinājumu. Spēles vidū Anča vietu mājnieku vārtos ieņēm Renārs Kazanovs, kurš prata savu cietoksni atstāt neskartu līdz pat spēles beigām. Mača liktenis izšķīrās pēdējo desmit minūšu laikā, kad Jānis Bullītis un Andrejs Smirnovs vēl divas reizes pārspēja Raitumu, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 5:3, ar vienu spēli rezervē nodrošinot pirmo vietu regulārajā sezonā.

Latvijas čempionāta regulārās sezonas pēdējo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 1.martā 19:15, kad savā Mogo hallē tiksies ar Pārdaugavas hokejistiem.