HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 2:6 piekāpjas Zemgale/LLU hokejistiem

Trešdien, 22.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 2:6 piekāpās Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo labā vārtus guva Elviss Želubovskis un Rustams Begovs.

Pirmajā trešdaļā veiksmīgāk spēlēja Jelgavas hokejisti, kuri pēc precīziem Niklāva Birova un Rinalda Rosinska metieniem izvirzījās vadībā 2:0. Otrā perioda sākumā Elviss Želubovskis samazināja rezultāta starpību, bet jau pēc mazliet vairāk kā minūtes Ivans Ribčiks Zemgale/LLU labā guva trešos vārtus. Tūlīt gan Rustams Begovs otro reizi pārspēja Rihardu Cimermani, atkal panākot vienu vārtu starpību - 2:3. Trešajā trešdaļā labāk atkal nospēlēja mājnieki - Renāru Kazanovu divreiz pārspēja Rihards Paškausks, reizi Valentīns Feoktistovs, un Zemgale/LLU izcīnīja uzvaru ar 6:2.

Nākamo maču HK Mogo aizvadīs sestdien, 25.februārī 13:00, kad Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē tiksies ar HS Rīga hokejistiem.