top of page

HK Mogo otro gadu pēc kārtas finālā pārspēj HK Kurbads un izcīna Latvijas kausu!

LPiektdien, 17.februārī, HK Mogo Latvijas kausa finālā pagarinājumā ar 3:2 uzvarēja HK Kurbads. Mogo labā trīs vārtus guva Rustams Begovs, Rūdolfs Prūsis un Ronalds Cinks.

Gandrīz 18 minūtes abu komandu vārtu vīri Henrijs Ančs un Mārtiņs Raitums atstāja savus vārtus neskartus, līdz divarpus minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām Jānis Straupe vadībā izvirzīja HK Hurbads. Mogo rezultātu izlīdzināja otrā perioda otrajā pusē, kad Rustams Begovs izgājienā pārspēja Raitumu. Ogres hokejisti vēlreiz izvirzījās vadībā mača 46.minūtē, kad pēc rikošeta ripa ieslīdēja Mogo vārtos, bet par vārtu autoru kļuva Renārs Valters. Pusotru minūti līdz trešā perioda beigām Ančs atstāja vārtus, dodot vietu sestajam laukuma spēlētājam, un jau pēc piecām sekundēm Rūdolfs Prūsis burzmā pie Raituma vārtiem panāca neizšķirtu 2:2!

Pagarinājuma 3.minūtē uzvaras vārtus pēc lieliskas Elvisa Želubovska piespēles guva Ronalds Cinks, bet par labāko spēlētāju tika atzīts Henrijs Ančs.

Arī pagājušajā sezonā kausu izcīnīja HK Mogo, finālā ar 4:3 uzvarot tos pašus pretiniekus - HK Kurbads.

Nākamo Latvijas čempionāta maču HK Mogo aizvadīs 22.februarī 19:30, izbraukumā tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.