HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 10:3 uzvar HK Prizma hokejistus

Otrdien, 24.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 10:3 uzvarēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Ronalds Cinks, Rūdolfs Prūsis un Edgars Kurmis, pa vieniem Pauls Zvirbulis, Jānis Ozoliņš, Andris Siksnis un Andrejs Smirnovs.

HK Mogo mačā ar HK Prizma hokejistiem izdevās fantastiska pirmā trešdaļa, septiņas reizes metot ripu mājnieku vārtos. Turklāt HK Prizma vārtus paguva sargāt gan Kārlis Zakrevskis, gan Kuroiva Jošihiro. Otro trešdaļu mājnieku vārtos atgriezās Zakrevskis, vārtos darbojoties krietni veiksmīgāk - vienīgo reizi šajā periodā pārspēja Rūdolfs Prūsis. Divi precīzi metieni izdevās arī mājniekiem - Henriju Anču pārspēja Aleksandrs Baburins un Haralds Štrombergs. Trešajā periodā Mogo labā vārtus guva Andrejs Smirnovs un Edgars Kurmis, mājniekiem precīzi meta Viktors Lobačovs un HK Mogo svinēja uzvaru ar 10:3, arvien vairāk tuvojoties uzvarai Latvijas čempionāta regulārajā sezonā. Par labākajiem spēlētājiem uzvarētājiem atzina Paulu Zvirbuli, mājniekiem - Mihails Bogdanovs.

Nākamo Latvijas čempionāta maču HK Mogo aizvadīs 11.februarī 17:00, izbraukumā tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.