Latvijas čempionāta spēlē papildlaikā ar 2:1 uzvar HK Prizma hokejistus

Otrdien, 13.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 2:1 papildlaikā uzvarēja HK Prizma hokejistus. Mogo labā vārtus guva Andrejs Smirnovs un Elviss Želubovskis.

Visas 60 spēles pamatlaika minūtes teicami vārtos darbojās abu komandu vārtsargi Renārs Kazanovs un Kārlis Zakrevskis, katrs ielaižot tikai pa vieniem vārtiem. Otrās trešdaļas pašā sākumā Andrejs Smirnovs vadībā izvirzīja Mogo, bet pēc četrām minūtēm Viktors Lobačovs rezultātu izlīdzināja.

Spēles uzvarētāju liktenis izšķīrās papildlaika trešajā minūtē, kad Elviss Želubovskis pēc Emīla Potāpova un Agra Saviela piespēlēm otro reizi pārspēja Zakrevski, kas HK Mogo ļāva izcīnīt uzvaru ar 2:1. Mogo rindās par mača labāko spēlētāju tika atzīts Agris Saviels, HK Prizma komandā - Krists Apsītis.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 21.decembrī 19:15, kad Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē tiksies ar turnīra līderiem HK Zemgale/LLU hokejistiem.