HK Mogo Latvijas čempionāta spēlēar 7:5 uzvar HS Rīga hokejistus

Pirmdien, 5.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 7:5 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Raimnods Vilkoits, pa vieniem Rūdolfs Prūsis, Edgars Kurmis, Vladimirs Mamonovs, Ronalds Cinks un Andrejs Smirnovs.

HK Mogo spēli pret Latvijas čempionāta piekto labāko komandu iesāka pārliecinoši, līdz otrā perioda vidum izvirzoties vadībā 5:1. Mogo rindās precīzi metieni izdevās Rūdolfam Prūsim, Edgars Kurmim, Raimnodam Vilkoitam, Vladimiram Mamonovam un Ronaldam Cinkam, bet Henriju Anču vienu reizi pārspēja Romāns Glazkovs. Pēc piecām ielaistajām ripām Deniju Romanovski HS Rīga vārtos nomainīja Jānis Voris. Iespējams, tas sapurināja laukuma saimniekus, kuri līdz trešdaļas beigām guva trīs vārtus - divreiz precīzi meta Oļegs Šišjaņņikovs, reizi Iļja Žujevs. Mājnieku ofensīvu sabremzēja Andrejs Smirnovs, gūstot Mogo sestos vārtus.

Trešajā periodā Vilkoits palielināja rezultāta starpību, Šišjaņņikovs guva savus trešos vārtus, un Mogo izcīnīja uzvaru 7:5. Viesiem par labāko spēlētāju tika atzīt Edgars Kurmis, mājniekiem trīs vārtus guvušais Šišjaņņikovs. Izcīnīti trīs punkti Mogo hokejistiem ļāva nostiprināties turnīra tabulas otrajā vietā, tikai par 2 punktiem atpaiekot no turnīra līderiem Zemgale/LLU, turklāt Mogo aizvadījuši par vienu spēli mazāk.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs otrdien, 13.decembrī 19:00, kad Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē Volvo hallē tiksies ar HK Prizma hokejistiem.