HK Mogo Latvijas kausa spēlē pārliecinoši ar 8:0 uzvar HK Liepāja Juniors un iekļūst pusfinālā

Trešdien, 23.novembrī, HK Mogo Latvijas kausa spēlē savā laukumā ar 8:0 pārliecinoši uzvarēja HK Liepāja Juniors hokejistus un iekļuva turnīra pusfinālā. Mogo labā divus vārtus guva Elviss Želubovskis un Edgars Kurmis, pa vieniem Jānis Ozoliņš, Emīls Potāpovs, Rūdolfs Prūsis un Jānis Brakšs.

Pēc zaudējuma pirmās kārtas spēlē ar 2:5, šoreiz HK Mogo hokejisti nedeva HK Liepāja Juniors hokejistiem ne mazākās cerības uz uzvaru. Jau pirmajā trešdaļā Jānis Ozoliņš, Emīls Potāpovs un Elviss Želubovskis trīs reizes pārspēja liepājnieku vārtsargu Maksimu Čmutovu, izvirzot mājniekus vadībā 3:0. Otrajā periodā Želubovskis un Rūdolfs Prūsis, trešajā periodā divreiz Edgars Kurmis un Jānis Brakšs kopā guva vēl piecus vārtus un HK Mogo izcīnīja uzvaru ar 8:0, iekļūstot turnīra pusfinālā. Mogo vārtos visus metienus atvairīja Henrijs Ančs.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 26.novembrī 13:00, kad Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē Volvo hallē tiksies ar Pārdaugavas hokejistiem.