top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 3:6 piekāpjas Jelgavas Zemgale/LLU

Trešdien, 16.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 3:6 zaudēja Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo labā vārtus guva Jānis Ozoliņš, Juris Ziemiņš un Andris Siksnis.

Artjoms Ogorodņikovs un Rihards Paškausks pirmās trešdaļas sākumā izvirzīja jelgvaniekus vadībā, bet Jānim Ozoliņam izdevās rezultāta starpību samazināt. Otrajā periodā Zemgale/LLU labā divus vārtus guva Eduards Hugo Jansons un Romāns Nekļudovs, bet Mogo komandā precīzs metiens izdevās Jurim Ziemiņam. Un arī spēles trešajā trešdaļā, līdzīgi kā pirmajās divās, laukuma saimniekiem divus vārtus guva Kristaps Millers un Raivis Kurņigins, uz ko Mogo atbildēja ar precīzu Andra Sikšņa metienu, un Zemgale/LLU izcīnīja uzvaru ar 6:3.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs 19.novembrī 13:30, kad Mogo hallē tiksies ar HK Prizma hokejistiem.