HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 6:2 uzvar HS Rīga

Sestdien, 29.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 6:2 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Divus vārtus Mogo labā guva Raimonds Vilkoits un Rūdolfs Prūsis, pa vieniem Sergejs Teluškins un Rustams Begovs.

Lieliski jaunajā komandā debitēja uz HK Mogo no HK Zemgale/LLU pārnākušais Raimonds Vilkoits. Jau spēles pirmajā minūtē Vilkoits pirmo reizi pārspēja HS Rīga vārtsargu Deniju Romanovski, bet 13.minūtē guva Mogo otros vārtus. Pašās trešdaļas beigās Emīlam Ģēģerim izdevās pārspēt arī Henriju Anču un samazināt rezultāta starpību 1:2. Otrajā trešdaļā Rūdolfs Prūsis un Sergejs Teluškins guva vēl divus vārtus Mogo labā, bet Oļegs Šišjaņņikovs otro reizi pārspēja Anču. Trešā perioda sākumā Romanovska vietā HS Rīga vārtos stājās Jānis Voris. Rustams Begovs un Prūsis viņa sargātajos vārtos iemeta vēl divas ripas, un Mogo svinēja uzvaru ar 6:2.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs 9.novembrī 19:15, savā Mogo ledus hallē tiekoties ar Latvijas čempioniem HK Liepāja hokejistiem.