Mogo pārspēj Zemgale/LLU hokejistus

Trešdien, 4.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 2:1 uzvarēja HK Zemgale/LLU hokejistius. Mogo labā vārtus guva Miks Lipsbergs un Jānis Ozoliņš.

Otro Mogo spēli pēc kārtas teicami darbojās abu komandu vārtsargi. Ja mačā ar HS Rīga viens no galvenajiem uzvaras kaldinātājiem bija Renārs Kazanovs, tad šoreiz mājnieku vārtus lieliski sargāja Henrijs Ančs, savukārt Prizma/IHS cietokšņa drošība tika uzticēta Rihardam Cimermanim. Viesu vārtsargs pirmo reizi kapitulēja 36.minūtē, kad mazākumā vārtus izdevās gūt Mikam Lipsbergam. Trešajā periodā Jānis Ozoliņš palielināja rezultātu starpību. 56.minūtē Artūrs Homjakovs beidzot pārspēja arī Anču. Viesu izredzes uz rezultāta izlīdzināšanu samazināja Andreja Ņesterova noraidījums par klupināšanu. Atkal spēlējot pilnā sastāvā, Cimermaņa vietā devās sestais laukuma spēlētājs, taču atlikušajās sekundēs mājnieki savus vārtus nosargāja neskartus, un Mogo izcīnīja uzvaru 2:1.

Pēdējo spēli Latvijas čempionāta regulārajā sezonā HK Mogo aizvadīs sestdien, 7.martā 13:00, izbraukumā tiekoties ar Prizma/IHS hokejistiem.