Mogo LČ mačā uzvar Rīga hokejistus

Sestdien, 29.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 3:1 uzvarēja HS Rīga hokejistius. Mogo labā vārtus guva Andrejs Kostjuks, Renārs Demiters un Miks Lipsbergs.

Mājnieki spēli sāka ar Ričardu Franci Puči vārtos, Mogo - ar Renāru Kazanovu. Spēles pirmās 46 minūtes abi vārtsargi atvairīja visus metienus. Vadībā pirmie izvirzījās mājnieki - Kazanova vārtos ripu iemeta Ģirts Silkalns. Andrejs Kostjuks pēc nepilnām divām minūtēm rezultātu izlīdzināja. 52.minūtē Renārs Demiters vadībā izvirzīja viesus, un pēc četrām minūtēm Miks Lipsbergs Puči pārspēja trešo reizi. Atlikušajā laikā Puče vairtākkārt deva vietu sestajam laukuma spēlētājam, tomēr mājniekiem pārspēt Kazanovu vairs neizdevās, un arī viesi tukšajos vārtos ripu netrāpīja, Mogo izcīnot uzvaru ar 3:1.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 4.martā 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.