HK Mogo arī savā laukumā apspēlē HK Dinaburga

Trešdien, 2.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta mačā savā laukumā ar 10:3 uvarēja HK Dinaburga hokejistus. Mogo labā trīs vārtus guva Juris Ziemiņš, divi precīzi metieni Elvisa Želubovska, Toma Opelta un Artjoma Pankeviča kontā, un vieni vārti Jānim Ozoliņam. Mogo un Dinaburga aizvadīja otro savstarpējo spēli piecu dienu laikā, un savā laukumā Latvijas čempioni izcīnīja vēl pārliecinošāku uzvaru. Mājnieki jau no pirmajām minūtēm demonstrēja, kurš Mogo hallē ir saimnieks - otrajā minūtē Elviss Želubovskis atklāja spēles rezultātu. Arī turpinājumā viesu vārtsargs Iļja Dončenko nebija glābējs - Juris Ziemiņš pretinieku vārtos iemeta divas, Toms Opelts vienu ripu. Sākoties otrajai trešdaļai Dončenko vietu Dinaburga vārtos ieņēma Ernests Valdemārs Tomass. Tomēr arī vārtsargu maiņa nepalīdzēja - pēc nedaudz vairāk kā trim minūtēm Želubovskis guva savus otros vārtus šajā vakarā. Artjomam Tretjakovam izdevās pārspēt arī mājnieku vārtu vīru Henriju Anču, bet līdz perioda beigām Juris Ziemiņš atjaunoja piecu ripu pārsvaru. Arī trešajā trešdaļā aina uz ledus daudz nemainījās. Ralfs Jevdokimovs guva divus vārtus viesu labā, uz ko arī Artjoms Pankevičs atbildēja ar diviem precīziem metieniem, vēl divus vārtus guva Jānis Ozoliņš un Opelts, un Mogo izcīnīja uzvaru 10:3. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 5.oktobrī 14:00, izbraukumā tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.