HK Mogo "bullīšu" sērijā piekāpjas HS Rīga

Sestdien, 5.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē "bullīšu" sērijā ar 1:2 piekāpās HS Rīga komandai. Mogo labā vienīgos vārtus guva Kārlis Ozoliņš. Abi vārtsargi Henrijs Ančs un Artūrs Šilovs aizvadīja teicamu maču. Neskatoties uz daudzajiem noraidījumiem, nevienai no komandām gandrīz 40 minūtes neizdevās izvirzīties vadībā. Un tikai sekundi pirms otrās trešdaļas beigām Kārlis Ozoliņš vairākumā izvirzīja Mogo vadībā. 47.minūtē vārtus izdevās gūt arī Rīga hokejistiem - Roberts Zalāns pārspēja Anču un panāca neizšķirtu 1:1. Atlikušajās mazliet vairāk kā 13 minūtēs vārti vairs netika gūti, un pamatlaiks beidzās bez uzvarētāja noskaidrošanas. Arī piecās papildlaika minūtēs ripa vārtos netika iemesta, un spēles liktenim bija jāizšķiras "bullīšu" sērijā. Ne Kārlim Ozoliņam, ne Artjomam Pankevičam, ne Gatim Gricinskim neizdevās pārspēt Šilovu, savukārt Rīga komandai uzvaru nodrošināja rezultatīvais Kristapa Skrastiņa izgājiens. Neskatoties uz zaudējumu, Mogo turnīra tabulā saglabāja pirmo vietu. Par labāko spēlētāju Mogo rindās tika atzīts Kārlis Ozoliņš, Rīga komandā - Emīls Mežnieks-Zahars. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs, trešdien, 9.janvārī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Lido hokejistiem.