HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē uzvar čempionus HK Kurbads

Sestdien, 1.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 4:0 uzvarēja Latvijas čempionus HK Kurbads hokejistus. Mogo labā vārtus guva Kaspars Saulietis, Ronalds Cinks, Artjoms Pankevičs un Andris Siksnis. Kaspars Saulietis pirmajā trešdaļā pārspēja Kurbads vārtsargu Deniju Romanovski un izvirzīja Mogo vadībā. Otrajā periodā Romanovskis un Mogo vārtsargs Henrijs Ančs neļāva sevi pārspēt ne reizi. Trešajā trešdaļā 15 sekunžu laikā Kurbads divreiz pārkāpa noteikumus un Mogo guva divus vārtus! Vispirms Juris Štāls saņēma saņēma noraidījumu par turēšanu un Mārcis Zembergs par spēles laika vilcināšanu. Ronaldam Cinkam vajadzēja tikai sešas sekundes, lai realizētu lielo vārākumu, un vēl pēc trīs sekundēm Artjoms Pankevičs guva Mogo trešos vārtus. Divarpus minūtes līdz perioda beigām Romanovska vietā nāca sestais laukuma spēlētājs, un Andris Siksnis mājniekiem guva ceturtos vārtos, ļaujot Mogo svinēt uzvaru pār Latvijas čempioniem ar 4:0 un atgriezties turnīra tabulas pirmajā vietā. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 8.decembrī 16:00, savā izbraukumā tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.