top of page

HK Mogo arī otrajā Latvijas čempionāta pusfināla spēlē piekāpjas HK Zemgale/LLU hokejistiem

Svētdien, 25.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta otrajā pusfināla spēlē savā laukumā pagarinājumā ar 2:3 zaudēja HK Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo labā vārtus guva Rustams Begovs un Dmitrijs Moņja. Zemgale/LLU pusfinālā sērijā izvirzījās vadībā 2-0. Abām komandām salīdzinājumā ar sestdienas maču vārtos stājās citi vārtsargi. Mogo rindās spēli sāka Renārs Kazanovs, Zemgale/LLU - Rihards Cimermanis. Kopumā nepierastā spēlē, abi vārtsargi mača pirmajās astoņās minūtēs katrs savos vārtos ielaida pa divām ripām, vēlāk līdz pat pamatlaika beigām neļaujot sevi pārspēt ne reizi. Rustams Begovs jau spēles 26 sekundē izvirzīja Mogo vadībā. Tomēr pēc pusotras minūtes Lauris Rancevs un Krišs Grundmanis īsā brīdī guva divus vārtus jelgavnieku labā. Pēc piecām minūtēm Dmitrijs Moņja panāca neizšķirtu 2:2, un šāds rezultāts saglabājās līdz pat pamatlaika beigām. Pagarinājuma 18.sekundē abas komandas nopelnīja pa noraidījumam - jelgavniekiem Valentīns Feoktistovs par sitienu ar nūju, mājniekiem Begovs par tēlošanu. Un jau pēc 42 sekundēm Ivans Ribčiks viesiem guva uzvaras vārtus - 3:2, izvirzot Zemgale/LLU vadībā arī visā sērijā 2-0. Pusfināla sērijas trešā spēle notiks trešdien, 28.februārī 19:30, Zemgale/LLU laukumā. Sērija risināsies līdz četrām uzvarām.