HK Mogo ar 3:2 uzvar spēcīgo HK Kurbads

Sestdien, 22.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 3:2 izbraukumā Vidzemes ledus hallē uzvarēja vienus no turnīra favorītiem HK Kurbads hokejistus. Vārtus Mogo labā guva Aldis Popens, Andris Siksnis un Krišs Lipsbergs.

Līdz pat otrā perioda otrajai pusei nevienai komandai neizdevās gūt vārtus. Droši darbojās abu komandu vārtsargi Henrijs Ančs un Mārtiņš Raitums. Līdz beidzot piecu minūšu laikā abu komandu vārtos ripa ielidoja trīs reizes. Vispirms Aldis Popens izvirzīja Mogo vadībā, bet jau pēc minūtes Dāvis Straupe rezultātu izlīdzināja. Mogo vajadzēja tikai četras minūtes, lai Andris Siksnis vadībā atkal izvirzītu viesus.

Mača liktenis izšķīrās trešā perioda beigās. 57.minūtē Aleksandrs Macijevskis otro reizi pārspēja Anču, panākot 2:2. Jau sākoties trešdaļas pēdējai minūtei par Toma Bluka sitienu ar nūju tiesneši uz HK Kurbads vārtiem nozīmēja soda metienu, ko precīzi relizēja Krišs Lipsbergs. Atlikušajās sekundēs rezultāts vairs nemainījās, un Mogo izcīnīja svarīgu uzvaru ar rezultātu 3:2.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs 29.oktobrī pret HS Rīga 13:00 Mogo ledus hallē.