top of page

Mogo/LSPA spēles pēdējās sekundēs zaudē Prizma/IHS

Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 5:6 zaudēja Prizma/IHS hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Gatis Gricinskis, Juris Ziemiņš, Renārs Demiters, Edgars Kurmis un Kārlis Čukste.


Mājnieku vārtu drošību Mogo/LSPA galvenais treneris Igors Smirnovs uzticēja Kārlim Reinim Ribam, savukārt Prizma/IHS vārtos stājās Reinis Petkus. Jau mača pirmās minūtes izskaņā Gatis Gricinskis ar precīzu metienu augšējā stūrī izvirzīja mājniekus vadībā. Ceturtajā minūtē par sitienu pretiniekam ar nūju viesu uzbrucējs Dāvis Straupe nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu. Tomēr pārspēt Petku laukumu saimniekiem neizdevās. Piecu vairākuma minūšu izskaņā 2 minūtes par kontaktu ar viesu vārtsargu nopelnīja Miks Lipsbergs. Jau spēlējot pilnā sastāvā viesi panāca neizšķirtu. Riba nepiespieda pie ledus ripu, ko acīgi pamanīja Māris Jānis Graudiņš un iebakstīja to vārtos. 15.minūtē Prizma/IHS izvirzījās vadībā. Riba tika galā ar Riharda Ķuža metienu, bet pirmais pie atsistās ripas bija Kristaps Riekstiņš, izvirzot viesus vadībā.

Otrās trešdaļas sākumā pēc Jāņa Straupes piespēles no aizvārtes Juris Ziemiņš izlīdzināja rezultātu. Perioda vidū Prizma guva divus vārtus skaitliskajā vairākumā. Haralds Jirgens iemeta Mogo/LSPA vārtos trešo ripu, un pēc Renāra Ciprusa metiena Rihardam Krastiņam izdevās ievirzīt ripu Ribas vārtos ceturto reizi. Jau pēc minūtes mājnieki vienus vārtus atguva, kad Petkus netika galā ar Renāra Demitera šķīlienu no zilās līnijas - 3:4.

Trešā perioda piektajā minūtē Edgars Kurmis saņēma piespēli uz viesu zilās līnijas, un ticis līdz vārtiem, ar metienu no neērtās puses pārspēja Petku - 4:4. Pēc divām minūtēm Kārlis Čukste pēc Oskara Bārtuļa metiena pielaboja ripas lidojumu un izvirzīja vadībā Mogo/LSPA. Tomēr noturēt pārsvaru mājniekiem neizdevās. 56.minūtē Kristers Bormanis ar negaidītu metienu no neērtās puses piekto reizi pārspēja arī Ribu. 16 sekundes līdz trešā perioda beigām Krišjānis Rēdlihs saņēma divas minūtes par sitienu ar elkoni. Viesiem pietika ar 8 sekundēm, lai Kristaps Riekstiņš ar precīzu piespēli vārtu priekšā atrastu Armandu Bērziņu, kurš guva uzvaras vārtus - Prizma/IHS izcīnīja uzvaru ar 6:5.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs pēc izlašu pārtraukuma trešdien, 11.novembrī, 19:30 izbraukumā tiekoties ar Zemgale/LLU hokejistiem.

Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page