top of page

Mogo/LSPA sezonas pirmajā mājas spēlē uzvar HS Rīga


Mogo/LSPA sestdien Latvijas atklātā čempionāta mājas spēlē ar 3:2 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Kārlis Ozoliņš, vienus Artūrs Ozoliņš.

Mogo/LSPA spēli sāka ar Henriju Anču, viesi ar Akselu Ozolu vārtos. Mājnieki vadībā izvirzījās 10.minūtē, kad Elviss Želubovskis vairākumā piespēlēja uz vārtu priekšu un Kārlis Ozoliņš pārspēja Ozolu. Mača 13.minūtē pēc negaidīta Raula Ladusāna metiena no kreisās apmales ripa ielidoja arī Anča vārtos. Vēl vienā vairākumā Mogo/LSPA atguva vadību - precīzs plaukstas metiens izdevās Artūram Ozoliņam.

Otrajā periodā mājnieki, izturējuši trīs skaitliskos mazākums, vienīgos vārtus guva pēdējā minūtē. Rūdolfs Maslovskis no aizvārtes izslidoja uz labā apļa vidu, atdeva piespēli uz pretējo malu, kur Kārlis Ozoliņš, neapstādinot ripu, precīzi meta pa HS Rīga vārtiem.

Trešās trešdaļas vidū viesu uzbrucējs Kristers Bukšs bija pirmais pie Anča atvairītās ripas un ar precīzu metienu samazināja rezultāta starpību. Vairāk mājnieku vārtsargs sevi pārspēt neļāva, turklāt 2 minūtes un 10 sekundes līdz mača beigām noraidījumu par pretiniek turēšanu ar nūju saņēma Gints Šņepsts. Mogo/LSPA vairākumā nedeva iespēju pretiniekiem apdraudēt savus vārtus, izcīnot uzvaru 3:2.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 1.oktobrī, 13:30 savā Mogo hallē tiekoties ar Viļņas Hockey Punks hokejistiem.


Papildu informācija:

Jānis Janševics

29218491

Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page