top of page

Mogo/LSPA sezonas atklāšanas mačā uzvar čempioni Zemgale/LLU


Mogo/LSPA Latvijas čempionāta jaunās sezonas atklāšanas spēlē izbraukumā ar 3:0 uzvarēja čempionus Jelgavas Zemgale/LLU hokejistus. Mogo/LSPA labā vārtus guva Toms Opelts, Kārlis Ozoliņš un Mārtiņš Šulcs.

Mogo/LSPA jaunās sezonas pirmo spēli sāka ar Henriju Anču, Zemgale/LLU ar Ēriku Vītolu vārtos. Pirmajā trešdaļā labākā iespēja gūt vārtus lielajā vairākumā bija Rūdolfam Maslovskim. Viesu uzbrucējs meta tukšā vārtu stūrī, tomēr jelgavnieku aizsargs Renārs Kārkls paguva pielikt nūju, un ripa aizlidoja augstu virs mājnieku vārtiem.

Mogo/LSPA vadībā izvirzījās otrās trešdaļas trešajā minūtē. Pēc Ernesta Krūma metiena vairākumā Vītols atvairīja ripu vārtu priekšā. Pirmais pie tās bija Toms Opelts, arī Krūms mēģināja dabūt ripu vārtos. Tiesneši nosvilpa vārtu guvumu, pēc tam gan ilgi pētot video atkārtojumus, un beigu beigās atzīstot, ka Opelts ir guvis vārtus. Spēles turpinājumā bija pietiekami daudz asumu, perioda priekšpēdējā minūtē abpusējo noraidījumu nopelnot Elvisam Želubovskim un Artūram Homjakovam. Formātā četri pret četri Mogo/LSPA izdevās gūt otros vārtus. Kriša Lipsberga metienu no zilās līnijas pielaboja Kārlis Ozoliņš, dubultojot viesu pārsvaru.

Arī trešajā periodā abas komandas spēlēja gan mazākumā, gan četri pret četri. Mājnieki vairākumu ieguva arī četras minūtes līdz mača beigām. Gūt vismaz vienus vārtus jelgavnieki mēģināja, Vītola vietā sūtot sesto laukuma spēlētāju. To labāk izmantoja viesi, Mārtiņam Šulcam metot ripu tukšajos vārtos, kas Mogo/LSPA jauno sezonu ļāva sākt ar uzvaru pār čempioniem 3:0.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 10.septembrī, 13:00 Inbox.lv hallē tiekoties ar Rīgas Dinamo hokejistiem.

Papildu informācija:

Jānis Janševics

29218491Comentarios


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page