top of page

Mogo/LSPA sesto reizi sezonā uzvar čempioni Olimp/Venta 2002


Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta mājas spēles papildlaikā ar 2:1 uzvarēja Olimp/Venta 2002 hokejistus, pārspējot čempionus jau sestajā no sešām savstarpējām spēlēm. Mogo/LSPA labā vārtus guva Rihards Liģis un Ričards Grīnbergs.

Mogo/LSPA spēli sāka ar Jāni Vori, Olimp/Venta 2002 ar Andreju Bonču-Brujeviču vārtos. Pirmajā trešdaļā aktīvāk spēlēja viesu hokejisti, pa Vora vārtiem izdarot deviņus metienus. Trešdaļas izskaņā vairākas labas izdevības bija arī mājniekiem, tomēr pirmajās 20 minūtēs rezultāts nemainījās.

Otrajā periodā komandas nopelnīja trīs abpusējos noraidījumus, taču arī spēlējot četri pret četri vārti netika gūti. Visbeidzot 40.minūtē pirmais kapitulēja Bončs-Brujevičs. Deivids Sarkanis piespēlēja uz vārtu priekšu, kur viesu vārtsargs atvairīja Gata Gricinska metienu, bet Rihardas Liģis ripu meta ripu tukšos vārtos.

Trešās trešdaļas vidū Edijs Brahmanis ar negaidītu metienu no labās apmales pārsteidza Vori, panākot neizšķirtu. 56.minūtē komandas saņēma jau ceturto abpusējo noraidījumu - Kārlis Ozoliņš par sitienu ar nūju, Koba Jass par simulāciju. Vārti gan vairāk netika gūti, spēles pamatlaikam noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Papildlaikā Ričards Grīnbergs pēc slaida loka viesu zonā izdarīja metienu Sanda Mežaraupa aizsegā, pārspējot Bonču-Brujeviču un panākot Mogo/LSPA uzvaru ar 2:1.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA rindās tika atzīts Tomass Zeile, Olimp/Venta 2002 komandā - vārtsargs Andrejs Bončs-Brujevičs.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs trešdien, 9.martā, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.

Papildu informācija:

Jānis Janševics

29218491

コメント


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page