top of page

Mogo/LSPA savā laukumā piekāpjas Zemgale/LLU

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 0:2 zaudēja Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem. Vārtsargu Henriju Anču vienīgo reizi pārspēja Aleksandrs Visockis, savukārt Ričards Bernhards otro ripu iemeta tukšos mājnieku vārtos.

Mogo/LSPA vārtos stājās Henrijs Ančs, viesiem - Rihards Cimermanis. Pirmās trešdaļas vidū jelgavnieki burzmā pie mājnieku vārtiem izvirzījās vadībā. Pēc atvairītā metiena vairāki hokejisti uzkrita virsū Ančam, un Aleksandram Visockim izdevās iebakstīt ripu vārtos.

Lai kā turpmākajā spēles gaitā censtos laukuma spēlētāji, nevienu no vārtsargiem vairs pārtspēt neizdevās. Mājniekiem labas izdevības bija Gatim Gricinskim, Laurim Rancevam, Danielam Mūrniekam, tomēr Cimermanis palika nepārspēts.

Jelgavnieku rindās tuvu rezultāta palielināšanai bija Frenks Razgals, Artūrs Homjakovs, Roberts Petrovičs, taču ripas ceļā bija vai nu Ančs, vai tā atsitās pret vārtu konstrukciju. Spēles beigās, iegūstot skaitlisko vairākumu, Mogo/LSPA laukumā sūtīja sešus laukuma spēlētājus. Un brīdi pēc Petroviča noraidījuma beigām Ričards Bernhards trāpīja ripu tukšajos mājnieku vārtos, ļaujot Zemgale/LLU svinēt uzvaru ar 2:0.

Mogo/LSPA komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Reinis Virsnītis, Zemgale/LLU - Rihards Cimermanis.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien 27.februārī, 15:00 izbraukumnā tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.

Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page