top of page

Mogo/LSPA saspringtā mačā pārspēj Prizma/IHS


Mogo/LSPA otrdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:4 pārspēja Prizma/IHS hokejistus. Mogo/LSPA labā vārtus guva Robs Šremps, Jānis Straupe, Kaspars Saulietis, Renārs Demiters un Elviss Želubovskis.

Viesiem vārtos šoreiz stājās Renārs Kazanovs, mājniekiem - Rihards Norvaišs. Piektajā minūtē divu minūšu noraidījumu nopelnīja Mogo/LSPA uzbrucējs Jānis Ozoliņš, un Prizma/IHS vairākumu izdevās realizēt - vārtus guva Artūrs Apfelbaums. Pirmās trešdaļas vidū Gusts Jegorovs pārspēja Kazanovu arī vienādos sastāvos, panākot 2:0 mājnieku labā. Pēc piecām minūtēm precīzs metiens izdevās Robam Šrempam - 1:2.

Pēc pārtraukuma mājniekiem vajadzēja tikai 83 sekundes, lai Kristers Bormanis gūtu Prizma/IHS trešos vārtus, un viesu galvenais treneris Igors Smirnovs Kazanova vietā sūtīja Henriju Anču. iespējams, tas sapurināja Mogo/LSPA hokejistus - deviņu minūšu laikā Jānis Straupe, Kaspars Saulietis un Renārs Demiters guva trīs vārtus, kas viesiem ļāva izvirzīties vadībā 4:3.

Trešā perioda sestajā minūtēs Dāvis Straupe pārspēja arī Anču un atkal panāca neizšķirtu. Četrinieki uz tablo saglabājās vēl sešas minūtes. Noraidījumu nopelnīja Prizma/IHS trešo vārtu autors Bormanis, un Elviss Želubovskis Norvaiša vārtos iemeta piekto ripu. 59.minūtē 2 minūtes saņēma viesu uzbrucējs Andris Siksnis, tomēr Mogo/LSPA arī mazākumā minimālo pārsvaru nosargāja, izcīnot uzvaru ar 5:4. Uzvarētājiem par labāko spēlētāju tika atzīts Bruno Bakanovs, mājniekiem Dāvis Straupe.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 10.oktobrī, 13:30 savā Mogo hallē tiekoties ar Zemgale/LLU hokejistiem.

コメント


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page