Mogo/LSPA regulārās sezonas pēdējā spēlē zaudē Olimp/Venta 2002

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta regulārās sezonas pēdējā spēlē savā Mogo hallē ar 1:3 piekāpās Olimp/Venta 2002 hokejistiem. Mogo/LSPA labā vienīgos vārtus guva Daniels Mūrnieks.

Mogo/LSPA vārtos stājās Henrijs Ančs, viesiem - Kārlis Zakrevskis. Pirmās trešdaļas vidū pēc Kirila Galohas metiena zem vārtu pārliktņa Olimp izvirzījās vadībā. Otrajā trešdaļā viesiem izdevās pārsvaru palielināt. Pēc bīstamas epizodes pie viesu vārtiem, Emīls Ezītis izslidoja viens pret Mogo/LSPA vārtiem un ar metienu kreisajā augšējā stūrī guva otros vārtus. Līdz ar trešdaļas beigu signālu viesu aizsargs Arvils Bergmanis izdarīja metienu pa Anča vārtiem, izraisot Edgara Ozoliņa un Kristapa Bazeviča īso kursu hokeja ētikā. Ar vārdiem skaidrojošais darbs nebeidzās un pēc sadursmēm tiesneši piešķīra vairākus noraidījumus, kas pēdējo trešdaļu mājniekiem lika sākt mazākumā.

Izturējuši divas minūtes mazākumā, Mogo/LSPA pēc brīža nopelnīja vēl vienu noraidījumu. Šoreiz vairākumu viesiem izdevās realizēt. Edijs Brahmanis, saņēmis piespēli no Georgija Pujaca, notēmēja un precīzi šāva pa mājnieku vārtiem. 47.minūtē beidzot pirmos vārtus guva arī Mogo/LSPA. Daniels Mūrnieks, pa labo malu ieslidojis pretinieku zonā, izdarīja spēcīgu metienu un ripa pēc rikošeta lidoja Zakrevska vārtos. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās, Olimp/Venta 2002 izcīnot uzvaru ar 3:1.

Mogo/LSPA komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Elvis Želubovskis, Olimp/Venta 2002 - vārtsargs Kārlis Zakrevskis.

Mogo/LSPA tā bija pēdējā spēle regulārajā sezonā, to noslēdzot 4.vietā un izslēgšanas turnīra pusfinālā tiekoties ar Zemgale/LLU hokejistiem.