Mogo/LSPA pusfināla sērijas pirmajā mačā pieveic Zemgale/LLU

Mogo/LSPA pirmdien Latvijas čempionāta pusfināla sērijas pirmajā zpēlē papildlaikā ar 4:3 izbraukumā uzvarēja Jelgavas Zemgale/LLU hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Daniels Mūrnieks, pa vieniem Ričards Grīnbergs un Tomass Zeile.

Latvijas čempionāta pirmajā pusfināla spēlē Mogo/LSPA vārtos stājās Henrijs Ančs, Zemgale/LLU - Rihards Cimermanis. Pirmajam ripu no saviem vārtiem nācās izņemt Cimermanim. Juris Ziemiņš uz savas zilās līnijas atņēma ripu mājnieku aizsargam Haraldam Slišānam, un, ieslidojis uzbrukuma zonā, meta pa vārtiem. Cimermanis ripu atsita pa sitienam Ričardam Grīnbergam, kurš ar spēcīgu metienu izvirzīja viesus vadībā.

Trešā perioda sākumā Dans Ločmelis paklupināja Robertu Kaļķi, un vairākumā mājnieki rezultātu izlīdzināja. Pēc labas Roberta Jekimova piespēles no aizvārtes, Anču pārspēja Frenks Razgals. Trešdaļas vidū mājnieki izvirzījās vadībā - pēc Aleksandra Visocka metiena ripa pēc rikošeta ieslīdēja Mogo/LSPA vārtos. Pēc minūtes jelgavnieki nopelnīja vairākumu, kurā Razgals ar precīzu metienu gar tālo vārtu stabu guva trešos vārtus. Iegūto pārsvaru mājnieki pazaudēja ļoti īsā brīdī. Vispirms aiz vārtiem kļūdījās Cimermanis, un pēc Laura Ranceva piespēles Daniels Mūrnieks samazināja rezultāta starpību. Jau pēc 23 sekundēm mājnieki aiz saviem vārtiem pieļāva vēl vienu kļūdu, un šoreiz pēc Jura Ziemiņa piespēles ripu vārtos trieca Tomass Zeile.

Papildlaika trešajā minūtē Zemgale/LLU nopelnīja noraidījumu par Ranceva nogāšanu, un viesiem vajadzēja tikai 8 sekundes, lai gūtu uzvaras vārtus - Gata Gricinska mestajai ripai nūju pielika Mūrnieks, panākot Mogo/LSPA uzvaru 4:3.

Sērijas otrā spēle notiks trešdien, 24.martā, 19:00 Jelgavā.

Recent Posts
Arhīvs
DARBA LAIKS

Info:

Mob.tel.: +371 20279455

Administrators:

Mob.tel.: +371 28633549

Epasts: natalja@mogohalle.lv

HS MOGO 

Mob.tel.: +371 26319042

Agris Saviels

Slidu asinātava:

Mob.tel.: +371 28306069

Darba laiks

Darba dienās: 9:00 - 18:00

 

ADRESE

Brīvības gatve 335

Rīga, LV 1006

 

ATRAŠANĀS VIETA

© 2016 by MOGO LEDUS HALLE