top of page

Mogo/LSPA pusfināla sērijā vēlreiz piekāpjas Zemgale/LLU

Mogo/LSPA piektdien Latvijas čempionāta pusfināla sērijas trešajā spēlē savā Mogo hallē ar 1:3 piekāpās Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem. Mogo/LSPA labā vienīgos vārtus guva Daniels Mūrnieks. Sērijā jelgavnieki izvirzījās vadībā 2-1.

Spēles pirmajā periodā komandu vārtsargi Henrijs Ančs un Rihards Cimermanis atstāja savus vārtus neieņemtus. Otrajā trešdaļā mača gaitu izmainīja seši Mogo/LSPA hokejistu noraidījumi pēc kārtas. Uz sodīto soliņa atrodoties Kristapam Bazevičam un Edgaram Kurmim, lielo vairākumu realizēja Aleksandrs Novikovs. Jau pēc 49 sekundēm viesi izmantoja arī viena spēlētāja pārsvaru. Frenks Razgals meistarīgi nomānīja Anču un panāca divu ripu pārsvaru. Jau 30 sekundes pēc iemestajiem vārtiem tiesneši par grūdienu apmalē divu minūšu noraidījumu piešķīra Tomasam Zeilem, Zemgale/LLU realizējot arī šo vairākumu. Razgals no laukuma kreisās puses piespēlēja Novikovam uz labo apli, no kurienes jelgavnieku uzbrucējs guva trešos vārtus.

Vienīgos vārtus mājnieki guva 57.minūtē. Daniels Mūrnieks ieslidoja pretinieku zonā, notēmēja un ar precīzu metienu pārspēja arī Cimermani. Zemgale/LLU svinēja uzvaru ar 3:1, sērijā izvirzoties vadībā 2-1.

Pusfināla sērijas ceturtā spēle notiks svētdien, 28.martā, 19:00 Mogo hallē.

Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page