top of page

Mogo/LSPA pēc vētrainas pirmās trešdaļas sagrauj Prizma/IHS

Mogo/LSPA otrdien Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 12:0 sagrāva Prizma/IHS hokejistus. Mogo/LSPA labā trīs vārtus guva Juris Ziemiņš, pa diviem Ričards Grīnbergs un Martins Laviņš, pa vieniem Vladimirs Mamonovs, Renārs Krastenbergs, Robs Šremps, Gatis Gricinskis un Krišjānis Rēdlihs.


Pēc diviem zaudējumiem iepriekšējās spēlēs, Mogo/LSPA hokejisti jau no mača pirmajām sekundēm savērpa tādu viesuli, kāds Latvijas čempionātā nebija redzēts ilgu laiku. 0:0 uz tablo saglabājās tikai pusotru minūti, kad Miks Lipsbergs piespēlēja ripu uz tuvo stabu, kur jau gaidīja Vladimirs Mamonovs, izvirzot mājniekus vadībā. Kā izrādījās, tā tika pavērts maiss pamatīgam vārtu birumam. Pēc nepilnas minūtes viesu vārtsargs Reinis Petkus atsita ripu pēc Andra Sikšņa metiena, un pirmais pie tās bija Juris Ziemiņš - 2:0. Pagāja vēl pusotra minūte, un cīņā ar diviem pretiniekiem Ričards Grīnbergs guva trešos vārtos, Petkus vietā liekot sūtīt Rihardu Norvaišu. Tas viesiem nepalīdzēja. Ziemiņš pielika nūju pēc Sikšņa piespēles - 4:0. Martins Laviņš un Renārs Krastenbers izslidoja divatā pret vārtsargu - 5:0. Robs Šremps vairākumā precīzi meta no labā apļa - 6:0, un Prizma/IHS vārtos atgriezās Petkus. Tomēr viesulis vēl nebija norimis. Vēl vienā vairākumā precīza meta Gatis Gricinskis un no uzbrukuma zonas vidus Petku pārspēja Laviņš.


Kaut arī abas nākamās trešdaļas mājnieku uzbrukums nedaudz pieklusa, viesu vārtsargs tika pārspēts vēl četras reizes. Vairākumā Ziemiņš guva savus trešos vārtus, no neērtās puses vārtu augšējā stūrī trāpīja Laviņš, Krišjānis Rēdlihs precīzi meta no distances un Grīnbergs pielaboja ripas lidojumu pēc Edgara Ozoliņa metiena - 12:0, graujoša Mogo/LSPA uzvara. Mājnieku vārtos Henrijs Ančs atvairīja visus deviņus pretinieka metienus.

Uzvarētājiem par labāko spēlētāju tika atzīts kapteinis Renārs Demiters, Prizma/IHS - Juris Upītis.


Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 23.janvārī, 15:30 izbraukumā tiekoties ar Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem.

Comentários


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page