top of page

Mogo/LSPA otrajā pusfināla mačā pārliecinoši uzvar Olimp/Venta 2002


Mogo/LSPA svētdien savā Mogo hallē Latvijas čempionāta pusfināla sērijas otrajā spēlē pārliecinoši ar 6:0 uzvarēja Olimp/Venta 2002 hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Jānis Ozoliņš, pa vieniem Kārlis Bucenieks, Rūdolfs Polcs, Ričards Grīnbergs un Lauris Bajaruns. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 1-1.

Abām komandām maču sāka tie paši vārtsargi, kas spēlēja piektdien - mājniekiem Henrijs Ančs un viesiem Rūdolfs Lazdiņš. Mogo/LSPA vadībā izvirzījās jau trešajā minūtē, kad ar metienu pa vārtiem uzbrukumu sāka Lauris Rancevs, un mirkli vēlāk rezultātu atklāja Kārlis Bucenieks. Sestajā minūtē izcēlās pirmie asumi, kad abas komandas saņēma dubulto abpusējo sodu, katra uz sodīto soliņu sūtot pa diviem hokejistiem. Trešdaļas pēdējā minūtē Jānis Ozoliņš trīs spēlētāju ielenkumā tika metiena un otro reizi pārspēja Lazdiņu.

Astoņas sekundes līdz pirmajam pārtraukumam Olimp/Venta 2002 spēlējošais galvenais treneris Maksims Širokovs nopelnīja noraidījumu, kuru otrā perioda sākumā realizēja Rūdolfs Polcs. Jau pēc 34 sekundēm Jānis Ozoliņš, pa labo ieslidoja zonā un ar metienu no nūjas neērtās puses guva mājnieku ceturtos vārtus. Tā bija pēdējā epizode Lazdiņam, kura vietu vārtos ieņēma Kārlis Zakrevskis. 24.minūtē Lauris Rancevs nopelnīja divas minūtes par klupināšanu. Pēc septiņām sekundēm viesu uzbrucējs Edijs Brahmanis ar nūju uzsita pa rokām Ančam, un Mogo/LSPA spēlētāji metās aizstāvēt savu vārtsargu. Brahmanis sodīts netika, bet mājnieki tika atstāti uz gandrīz pilnām divām minūtēm trijatā pret pieciem pretiniekiem, ko Mogo/LSPA izdevās izturēt. 36.minūtē Ričards Grīnbergs pirmo reizi pārspēja arī Zakrevski, panākot 5:0.

Trešā perioda sākumā Deivids Sarkanis piespēlēja uz vārtu priekšu, kur Lauris Bajaruns guva sestos vārtus. Lielākais kautiņš spēlē izraisījās 49.minūtē, kad Aleksejs Širokovs iesita pa rokām Ančam, un asumos iesaistījās arī pats vārtsargs. Lai kā censtos Latvijas čempioni, pārspēt Anču viņiem neizdevās, un Mogo/LSPA izcīnīja pārliecinošu uzvaru 6:0, visā sērijā panākot neizšķirtu 1-1.

Pusfināla trešā spēle notiks otrdien, 22.martā, 19:15 Inbox hallē.


Papildu informācija:

Jānis Janševics

29218491

Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page