top of page

Mogo/LSPA noslēdz vienu no skaļākajiem darījumiem Latvijas hokeja virslīgas vēsturē

Mogo/LSPA komanda noslēgusi līgumu ar savulaik Nacionālās hokeja līgas (NHL) drafta pirmajā kārtā izvēlēto amerikāņu centra uzbrucēju Robu Šrempu, veicot vienu no skaļākajiem darījumiem Latvijas hokeja virslīgas vēsturē.

Mogo/LSPA un Robs Šremps noslēguši līgumu uz 2020./21.gada sezonu. 2004.gada Nacionālās hokeja līgas drafta pirmajā kārtāŠrempu ar 25.numuru izvēlējās Edmontonas Oilers komanda.

Savā NHL karjerā Šremps Edmontonas Oilers, Ņujorkas Islanders un Atlantas Trashers sastāvā aizvadīja 114 spēles, kurās guva 20 vārtus un izdarīja 34 rezultatīvas piespēles.

2011.gadā Robs pārcēlās uz Eiropu, pārstāvot Zviedrijas klubu "Modo". 2012./13.gada sezonā uzbrucējs aizvadīja 21 spēli Rīgas Dinamo sastāvā. Vēlāk Šremps spēlēja arī Austrijas, Šveices un Vācijas čempionātos. Roba pēdējais klubs bija Zalcburgas "Red Bull", kurā uzbrucējs 2017./18.gada sezonā nospēlēja 55 mačus, gūstot 14 vārtus un izdarot 47 rezultatīvas piespēles.

Robs Šremps, Mogo/LSPA centra uzbrucējs:

"Esmu ļoti priecīgs par pievienošanos Mogo/LSPA komandai. Pēc pāris nedēļu treniņiem esmu pārliecinājies, ka šī ir ļoti laba komanda un visa organizācija kopumā. Es ar prieku pievienojos klubam un ar nepacietību gaidu brīdi, kad varēsim cīnīties par uzvarām.. Esmu arī saviļņots, ka manu spēli varēs vērot mana meita, un es darīšu visu, lai ar uzvarām sagādātu prieku viņai un visiem pārējiem komandas faniem."

Hokeja klubs Mogo dibināts 2014.gada augustā, lai piedalītos Latvijas čempionātā, Latvijas kausa izcīņā un pārstāvētu Latviju starptautiskās sacensībās. HK Mogo divas reizes izcīnījis Latvijas čempionu titulu, reizi sudraba un divas reizes bronzas godalgas, trīs reizes komanda izcīnījusi Latvijas kausu. HK Mogo divreiz pārstāvējis Latviju IIHF Kontinentālajā kausa izcīņā.


Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page