top of page

Mogo/LSPA arī savā sestajā sezonā cīnīsies par Latvijas čempionu titulu

Mogo/LSPA sestdien ar izbraukuma spēli pret Olimp/Venta2002 sāks jauno Latvijas hokeja čempionāta sezonu. Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, komandas mērķis nav mainījies - izcīnīt čempionu titulu.

Mogo/LSPA ir saglabājusi lielāko daļu no iepriekšējās sezonas sastāva. Komandu ir atstājuši Rūdolfs Maslovskis, Gatis Gricinskis, Kaspars Saulietis un Kārlis Ozoliņš. Divkārtējiem Latvijas čempioniem pievienojošies Jānis Straupe, Krišjānis Rēdlihs, komandā atgriezies Rihards Marenis. Vismaz sezonas sākumā Mogo/LSPA kreklā spēlēs arī Nacionālajā hokeja līgā 73 spēles aizvadījušais Oskars Bārtulis.

Nozīmīgākais komandas jaunieguvums ir 34 gadus vecais amerikāņu centra uzbrucējs Robs Šremps, kuru 2004.gada NHL drafta pirmajā kārtā ar 25.numuru izvēlējās Edmontonas Oilers komanda. NHL Šremps aizvadīja 114 spēles, kurās guva 20 vārtus un izdarīja 34 rezultatīvas piespēles.

Mogo/LSPA galvenais treneris jau trešo sezonu būs Igors Smirnovs, kura vadībā komanda izcīnīja savu otro čempiona titulu. Smirnova asistenta pienākumus veiks aizsargs Agris Saviels. Komandas mērķis nemainīgi palicis iepriekšējais - Latvijas čempionu tituls.

Māris Martinsons, Mogo/LSPA prezidents:

"Vispirms jau jāsaka, ka man ir prieks par Latvijas čempionāta atsākšanos. Arī treneri un spēlētāji ir noilgojušies pēc hokeja. Noteikti gribu pateikt paldies hokejistiem par uzticību un lojalitāti mūsu klubam, un jaunās sezonas sagaidīšanu. Mūsu lielie jaunumi ir sadarbība ar LSPA - ceru, ka no tās ieguvējas būs abas puses. Nevaru nepieminēt Roba Šrempa pievienošanos Mogo/LSPA. Tik augstas klases spēlētājs Latvijas čempionātā nav spēlējis kopš Helmuta Baldera laikiem. Ambīcijas komandai nav mainījušās un mērķis paliek visaugstākais - cīnīties par trešo Latvijas čempionāta zeltu."

Igors Smirnovs, Mogo/LSPA galvenais treneris:

"Sākoties jaunajai sezonai, komanda izskatās labi. Protams, ka hokejs vēl ir ļoti vasarīgs. Jāņem vērā, ka pilnā sastāvā esam tikai pāris dienas. Krišjānis Rēdlihs mums pievienojās pavisam nesen, šobrīd ar mums kopā ir arī Oskars Bārtulis. Čempionātā mūs sagaida sīva spēkošanās. Olimp/Venta2002 ir labs sastāvs, Liepājā atgriezušies vairāk labi puiši. Arī Jelgava ir kļuvusi spēcīgāka, turklāt komandu tagad trenē Artis Ābols. Tomēr lai cik stipri būtu konkurenti, mērķis ir viens - Latvijas čempionu tituls."

Elviss Želubovskis, Mogo/LSPA uzbrucējs un menedžeris:

"Jaunu sezonu esam sagaidījuši ar labi nokomplektētu sastāvu. Esam saglabājuši trīs ceturtdaļas no iepriekšējās komandas un ieguvuši vērtīgu papildinājumu. Vispirms jau tie ir centra uzbrucējs Robs Šremps un aizsargs Krišjānis Rēdlihs. Katrā ziņā komanda būs spēcīga, ļaujot cīnīties par mūsu nemainīgo galveno mēŗķi - Latvijas čempionu titulu."

Pirmo Latvijas čempionāta spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien, 5.septembrī, izbraukumā Inbox.lv hallē tiekoties ar Olimp/Venta2002 hokejistiem.


Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page