top of page

Mogo/LSPA četru dienu laikā otro reizi uzvar Olimp/Venta 2002


Mogo/LSPA otrdien Latvijas čempionāta mājas spēlē ar 7:2 uzvarēja Olimp/Venta 2002 hokejistus, pārspējot čempionus otro reizi četru dienu laikā. Mogo/LSPA labā pa diviem vārtiem guva Rūdolfs Polcs un Rihards Liģis, pa vieniem, Oskars Bārtulis, Rihards Simanovičs un Jānis Ozoliņš.

Mogo/LSPA ar Olimp/Venta 2002 tikās otrp reizi četru dienu laikā, sestdien svinot uzvaru ar 5:2 izbraukuma mačā. Mājniekiem šoreiz vārtos stājās Henrijs Ančs, viesiem - Aleksandrs Jevgrafovs. Mogo/LSPA vadībā izvirzījās pirmās trešdaļas izskaņā, kad Koba Jass neveiksmīgi centās izmest ripu no viesu zonas, un Oskars Bārtulis ar spēcīgu šāvienu trieca ripu vārtos.

Otrā perioda trešajā minūtē Aleksejs Širokovs ar precīzu metienu no labā iemetiena apļa izlīdzināja rezultātu. Tomēr jau pēc trīsarpus minūtēm Rihards Simanovičs no laukuma stūra aizlauzās līdz vārtiem un pārspēja Jevgrafovu otro reizi. Vēl pēc nepilnām trim minūtēm vārtus guva arī Rūdolfs Polcs, piespiežot Jevgrafova vietā stāties Andrejam Bončam-Brujevičam. Sešas minūtes vārtsargs atstāja savus vārtus neskartus, līdz Rihards Liģis vairākumā guva mājnieku ceturtos vārtus.

Trešajā trešdaļā pret vienu viesu aizsargu izslidoja Kārlis Bucenieks un Polcs, pēdējam ar precīzu metienu gūstot savus otros vārtus. Atlikušajā laikā dūres paguva izvicināt Aleksejs Popovs un Tomass Zeile, Liģis realizēja vairākumu, Ņikita Priede samazināja rezultātu starpību un Latvijas čempionāta janvāra vērtīgākais spēlētājs Jānis Ozoliņš pielika spēlei punktu - 7:2, pārliecinoša Mogo/LSPA uzvara.

Par labāko spēlētāju Mogo/LSPA rindās tika atzīts Rihards Liģis, Olimp/Venta 2002 komandā - Ņikita Priede.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs sestdien, 19.februārī, 17:00 izbraukumā tiekoties ar Zemgale/LLU hokejistiem.


Papildu informācija:

Jānis Janševics

29218491

Kommentare


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page