top of page

Mogo bullīšu sērijā piekāpjas Kurbads hokejistiem

Trešdien, 26.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 5:6 bullīšu sērijā piekāpās HK Kurbads hokejistiem. Mogo labā divus vārtus guva Elviss Želubovskis un Miks Lipsbergs, vienus - Vladimirs Mamonovs.

Pēdējo gadu sīvākie konkurenti sāka ar Henriju Anču mājnieku un Uldi Čalpu viesu vārtos. Pirmie vadībā pēc Laura Bajaruna metiena izvirzījās Kurbads hokejisti. Pirmās trešdaļas izskaņā Elvis Želubovskis iemeta ripu arī Čalpas vārtos un rezultātu izlīdzināja. Otrā perioda vidū Vladimirs Mamonovs un Miks Lipsbergs panāca divu vārtu pārsvaru mājniekiem. Trešdaļas pēdējās minūtes veiksmīgāk aizvadīja viesi. Divreiz Anču pārspēja Edgars Brancis un Bajaruns, vēlreiz panākot neizšķirtu.

Trešajā periodā Kurbads divas reizes izvirzījās vadībā, bet Mogo abas reizes rezultātu izlīdzināja. Viesiem vārtus guva Sandis Zolmanis un Mārtiņš Cipulis, mājnieku labā pa otrajiem vārtiem vakarā guva Miks Lipsbergs un Želubovskis, spēles 60 minūtēm noslēdzoties neizšķirti 5:5.

Papildlaika beigās Deivids Sarkanis izgāja viens pret Čalpu, pārspējot viesu vārtsargu, tomēr izdarīja to mirkli pēc spēles laika beigām, un uzvarētāja liktenis izšķīrās bullīšu sērijā.

Trešajā izgājienā Čalpu pārspēja Miks Lipsbergs. Ančs tika galā ar pirmajiem četriem bullīšiem, bet piektajā Dāvis Straupe pārspēja arī Mogo vārtsargu. Sestos bullīšus neveiksmīgi izpildīja Edgars Brancis un Artjoms Pankevičs. Toties septītajā viesu uzbrucējs Mārtiņš Cipulis precīzi meta kreisajā augšējā stūrī. Mikam Lipsbergam vēl vienu reizi Čalpu pārspēt neizdevās, un Kurbads izcīnīja uzvaru 6:5.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 29.februārī 14:45, izbraukumā tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.


Commentaires


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page