top of page

Krastenbergam "hat trick", Mogo/LSPA pārspēj Dinaburgu

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:3 uzvarēja Daugavpils Dinaburga hokejistus. Trīs vārtus Mogo/LSPA labā guva Renārs Krastenbergs, pa vieniem Renārs Demiters un Juris Ziemiņš.

Mogo/LSPA komandas vārtos spēli sāka Artūrs Šilovs, mājnieku vārtu drošība tika uzticēta Uldim Čalpam. Kopš mača sākuma nebija pagājušas pat sešas minūtes, kad Čalpam no saviem vārtiem bija jāizvelk divas ripas. Abos gadījumos precīzi bija abi viesu Renāri - pirmos vārtus guva Demiters, un pēc brīža precīzs metiens no labā apļa augšas izdevās Krastenbergam. Tomēr vēl pirmajā trešdaļā mājniekiem izdevās atspēlēties. Desmitajā minūtē pēc lieliskas Dinaburgas hokejistu saspēles ātrajā pretuzbrukumā Gļebs Voino samazināja rezultāta starpību, un perioda izskaņā pēc labas Sergeja Meļņikova piespēles Fjodors Jarinovskis trāpīja nenosegtajā vārtu stūrī.

Otrās trešdaļas izskaņā Dinaburga izvirzījās vadībā. Viens pēc otra divus noraidījumus Mogo/LSPA komandā nopelnīja Toms Opelts un Jānis Straupe, un lielajā vairākumā pēc Denisa Berdnika šķīliena ripa trešo reizi lidoja viesu vārtos.

Trešā perioda sākumā ātri pa divām minūtēm saņēma mājnieki Haims Joffe un Artūrs Tomsons. Mogo/LSPA doto iespēju arī pilnībā izmantoja. Lielajā vairākumā Oskars Bārtulis piespēlēja Krastenbergam, kurš meta ripu tukšajā stūrī. Atgriežoties laukumā Joffem, Juris Ziemiņš pielaboja Kārļa Čukstes metienu, atkal ļaujot vadībā izvirzīties Mogo/LSPA - 4:3. Punktu spēlei ar precīzu metienu no labā iemetiena apļa vidus pielika Krastenbergs, kuram tie bija trešie vārti šajā vakarā. Mogo/LSPA izcīnīja uzvaru ar 5:3.

Nākamo Latvijas čempionāta spēli Mogo/LSPA aizvadīs trešdien, 2.decembrī, 19:15 savā Mogo hallē tiekoties ar Olimp/Venta 2002 hokejistiem. Sestdien un svētdien Mogo/LSPA Tartu pret vietējo Tartu Valk 494 un Kaunas Hockey aizvadīs divas spēles jaundibinātajā Baltijas hokeja līgā.

Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page