top of page

Jānim Ozoliņam četri vārti Mogo/LSPA uzvarā pār Prizma hokejistiem


Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 8:4 uzvarēja Prizma hokejistus. Mogo/LSPA labā četrus vārtus guva Jānis Ozoliņš, pa vieniem Patriks Trasūns, Elvis Želubovskis, Lauris Bajaruns un Kārlis Ozoliņš.

Prizma hokejisti viesu spiedienu izturēja pirmos divus periodus. Pirmajā trešdaļā Jānis Ozoliņš vairākumā izvirzīja Mogo/LSPA vadībā un Armands Bērziņš pēc četrām minūtēm rezultātu izlīdzināja. Otrais periods sākās ar diviem viesu vārtiem nepilnas minūtes laikā. Jānis Ozoliņš vēlreiz precīzi meta vairākumā, un Patriks Trasūns mainīja ripas trajektoriju pēc Gustava Berga metiena. 34.minūtē Matīss Strauss iemeta otro ripu Linarda Lipska vārtos, rezultāta starpību atkal samazinot līdz minimumam.

Trešās trešdaļas pirmajās 12 minūtēs divas reizes Jānis Ozoliņš, pa reizei Elvis Želubovskis un Lauris Bajaruns Ilšatu Zaripovu pārspēja četras reizes, liekot mājnieku galvenajam trenerim Ērikam Miļunam vārtos sūtīt Rihardu Norvaišu. Tas gan Prizma hokejistus neglāba - pēc 24 sekundēm Kārlis Ozoliņš ieslidoja mājnieku zonā un ar precīzu metienu pārspēja arī Norvaišu. Marks Kalniņš un Kristers Bormanis atlikušajā laikā vēl divas ripas iemeta arī Lipska vārtos, un Mogo/LSPA izcīnīja uzvaru ar 8:4.

Par labāko Mogo/LSPA spēlētāju tika atzīts četrus vārtus guvušais Jānis Ozoliņš, Prizma komandā - Jānis Straupe.

Mogo/LSPA nākamo spēli aizvadīs otrdien, 1.februārī, 19:40 savā Mogo hallē tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.

Papildu informācija:

Jānis Janševics

29218491

Comments


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page