top of page

Dinaburga papildlaikā uzvar Mogo/LSPA un revanšējas par pirmdienas zaudējumu

Mogo/LSPA trešdien Latvijas čempionāta mājas spēles papuldlaikā ar 3:4 zaudēja HK Dinaburga hokejistiem. Mogo/LSPA labā vārtus guva Juris Ziemiņš, Gatis Gricinskis un Andris Siksnis.

Pēc graujošā zaudējuma pirmdien savā laukumā ar 0:8, Dinaburga hokejisti uz Rīgu bija atbraukuši ar lielu apņēmību revanšēties. Abas komandas pēdējās līnijas drošību uzticēja pirms divām dienām nespēlējušajiem vārtsargiem - Renāram Kazanovam un Uldim Čalpam. Pirmais ripu aiz savas muguras ieraudzīja Kazanovs. Spēles trešajā minūtē Jānis Kārkliņš no aizvārtes piespēlēja uz vārtu priekšu, kur Vadims Vabiščevičs ar precīzu metienu izvirzīja viesus vadībā. 16.minūtē Artjoms Pankevičs, ieslidojis mājnieku zonā, no labā apļa precīzi meta gar tālo stabu, un palielināja Dinaburga pārsvaru. Turpinājumā viesi nopelnīja vairākus noraidījumus, ko aktīvi komentēja Dinaburga galvenais treneris Atvars Tribuncovs, pats nopelnot noraidījumu līdz spēles beigām. Mājnieki dotās iespējas neizmantoja - pat lielajā vairākumā Mogo/LSPA hokejistiem Čalpu pārspēt neizdevās.

Otrajā trešdaļā mājnieku vārtos Kazanova vietā stājās Henrijs Ančs. Perioda vidū krietni veiksmīgāk savā vairākumā nospēlēja viesi - Deniss Berdņikovs ar tālu un spēcīgu sitienu guva trešos vārtus. Pēc trīs minūtēm viena hokejista pārsvaru beidzot realizēja arī mājnieki. Gatis Gricinskis ir precīzu piespēli vārtu priekšā atrada Jura Ziemiņa nūju, no kuras ripa lidoja Čalpas vārtos.

Trešajā periodā Gricinskis vispirms rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, un četras minūtes līdz trešdaļas beigām Andris Siksnis ar precīzu metienu zem pārliktņa panāca neizšķirtu. Pagarinājumā mājnieku zonā veiksmīgu reidu veica Iļja Oloņovs, pārspējot Anču un ļaujot Dinaburga izcīnīt revanšu 4:3.

Mogo/LSPA par labāko spēlētāju tika atzīts Dāvis Orniņš, HK Dinaburga komandā - Sergejs Pečura.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs sestdien 6.februārī, 13:30 savā Mogo hallē tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.

Comentarios


Recent Posts
Arhīvs
bottom of page