top of page

Mogo/LSPA pārliecinoši uzvar Olimp/Venta 2002


Mogo/LSPA sestdien Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā pārliecinoši ar 7:3 uzvarēja Olimp/Venta 2002 hokejistus. Mogo/LSPA labā divus vārtus guva Miks Lipsbergs, pa vieniem Kārlis Čukste, Elviss Želubovskis, Juris Ziemiņš, Andris Siksnis un Edgars Kurmis.

Komandas spēli sāka ar Henriju Anču mājnieku un Rūdolfu Lazdiņu viesu vārtos. Pirmais ripu no saviem vārtiem bija spiests izņemt Lazdiņš - mača 15.minūtē rezultātu atklāja Kārlis Čukste. Viesiem atlikušajās pirmās trešadaļas minūtēs izdevās panākt neizšķirtu - precīzs bija Edijs Brahmanis.

Pēc pārtraukuma Mikam Lipsbergam vakadzēja tikai 34 sekundes, lai vadībā atkal izvirzītu Mogo/LSPA. Vadībā mājnieki bija nepilnas trīs minūtes - rezultātu izlīdzināja Sandis Mežaraups. Perioda vidū Gatis Sprukts vadībā izvirzīja viesus, un šoreiz Elviss Želubovskis pēc nepilnām trīs minūtēm atkal panāca neizšķirtu.

Trešajā periodā Juris Ziemiņš ceturto reizi pārspēja Lazdiņu. Pēc brīža viens aiz otra noraidījumus nopelnīja viesu hokejisti Brahmanis un Kirils Galoha, un lielajā vairākumā Miks Lipsbergs guva savus otros vārtus mačā. Īsā laika sprīdī vēl divus vārtus mājnieku labā guva Andris Siksnis un Edgars Kurmis, liekot Lazdiņa vietā vārtos sūtīt Andreju Bonču-Brujeviču. Atlikušajās minūtēs rezultāts nemainījās, un Mogo/LSPA izcīnīja uzvaru 7:3, pārliecinoši revanšējoties par septembra sākumā piedzīvoto zaudējumu.

Nākamo spēli Mogo/LSPA aizvadīs otrdien, 6.oktobrī, 19:00 viesos Volvo hallē tiekoties ar Prizma/IHS hokejistiem.

Recent Posts
Arhīvs
bottom of page