Želubovskis gūst 100.vārtus Mogo sastāvā,Latvijas čempioni uzvara Prizma/IHS

Otrdien, 7.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 6:3 uzvarēja Prizma/IHS hokejistus. Vienus vārtus guva Elviss Želubovskis, kuram tie bija 100.vārti Mogo rindās Latvijas čempionāta regulārajā sezonā. Vēl uzvarētāju labā ar precīziem metieniem izcēlās Verners Fricbergs, Juris Ziemiņš, Kaspars Saulietis, Jānis Ozoliņš un Rūdolfs Maslovskis. Mogo hokejistiem ļoti veiksmīgs izdevās pirmās trešdaļas vidus. 17 sekunžu laikā Verners Fricbergs un Juris Ziemiņš Ņikitas Ustinoviča sargātajos vārtos iemeta divas ripas. Otrās trešdaļas septītajā minūtē trešos vārtus guva Kaspars Saulietis, un Ustinoviča vietu Prizma/IHS vārtos ieņēma Niklāvs Rauza. Pēc nepilnām četrām minūtēm gan Rauza kapitulēja pēc Elvisa Želubovska metiena, kuram tie bija 100.vārti Mogo rindās Latvijas čempionāta regulārajā sezonā. Turpinājumā kārtīgu ofensīvu sarīkoja mājnieki. Sandis Grīnbergs, Kristaps Riekstiņš un Edijs Brahmnais septiņu minūšu laikā trīs reizes pārspēja Renāru Kazanovu, Mogo pārsvaru samazinot līdz minimumam - 3:4. Pirms trešā perioda vārtsargu maiņa notika arī viesu rindās - Kazanova vietā stājās Henrijs Ančs. Pēc Kriša Lipsberga noraidījuma pašās otrās trešdaļas beigās, Mogo gandrīz pilnas divas minūtes aizvadīja mazākumā. To izturējuši, viesi ātri gava vēl divus vārtus - precīzi bija Jānis Ozoliņš un Rūdolfs Maslovskis. Atlikušajās 15 minūtēs katra komanda vēl nopelnīja pa trijiem noraidījumiem, tomēr rezultāts vairāk nemainījās, un Mogo izcīnīja uzvaru 6:3. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 11.janvārī 13:30, savā Mogo hallē vēlreiz tiekoties ar Prizma/IHS hokejistiem.