HK Mogo pārliecinoši uzvar LČ vicelīderus HK Liepāja

Trešdien, 18.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 5:0 uzvarēja HK Liepāja hokejistus. Mogo labā vārtus guva Andrejs Lavrenovs, Kaspars Saulietis, Miks Lipsbergs, Agris Saviels un Gatis Gricinskis. Gandrīs pilnas pirmās divas trešdaļas vārtsargi Renārs Kazanovs un Māris Jučers tika galā ar visiem metieniem. Līdz otrā perioda pēdējā minūtē Andrejs Lavrenovs pārspēja Jučeru un izvirzīja Mogo vadībā. Diametrāli pretēji notikumi risinājās mača trešajā periodā. 42.minūtē ar precīzu metienu atzīmējās Kaspars Saulietis, dubultojot mājnieku pārsvaru. Perioda vidū jau pirmajā spēlē pēc atgriešanās Mogo sastāvā vārtus guva Miks Lipsbergs. Spēles izskaņā Jučeru pārspēja arī Agris Saviels un Gatis Gricinskis, kas Mogo ļāva svinēt uzvaru pār Latvijas čempionāta vicelīderiem ar 5:0. Mājnieku vārtos Kazanovs atvairīja visus 29 liepājnieku metienus. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 21.decembrī 13:00, izbraukumā tiekoties ar HS Rīga hokejistiem.