HK Mogo izbraukuma mačā zaudē HK Olimp

Otrdien, 8.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 1:3 zaudēja HK Olimp hokejistiem. Mogo labā vienīgos vārtus guva Edgars Kurmis. HK Mogo vārtus šajā spēlē sargāja Renārs Kazanovs, HK Olimp - Ervīns Muštukovs. Un līdzīgi kā vairākās pēdējās spēlēs, abu komandu vārtsargi to darīja teicami. Otrās trešdaļas vidū mājnieku uzbrucējs Renārs Undelis saņēma 2 minūšu noraidījumu par klupināšanu. Tieši spēlējot mazākumā HK Olimp izdevās atklāt spēles rezultātu - Mogo vārtos ripu iemeta Kirils Galoha. Trešā perioda vidū mājnieki izmantoja Ņikitas Koļesņikova noraidījumu. Undelis vēlreiz pārspēja Anču un panāca divu ripu pārsvaru. Nepilnas četras minūtes līdz perioda beigām Edgaram Kurmim, arī vairākumā, izdevās vienus vārtus atgūt. Mača pēdējā minūtē Anča vietā nāca laukuma spēlētājs, un Galoha precīzi meta tukšajos Mogo vārtos, kas Olimp ļāva svinēt uzvaru 3:1. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 12.oktobrī 17:00, izbraukumā tiekoties ar HK Zemgale LLU hokejistiem.