HK Mogo izbraukma mačā uzvar HK Dinaburga

Sestdien, 28.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma mačā ar 4:1 uvarēja HS Dinaburga hokejistus. Mogo labā vārtus Juris Ziemiņš, Elviss Želubovskis, Gatis Gricinskis un Toms Opelts. Mogo hokejisti izvirzījās vadībā pirmās trešdaļas vidū, kad spēlējot mazākumā, mājnieku vārtsargu Iļju Dončenko pārspēja Juris Ziemiņš. Sākoties otrajam periodam, Renāru Kazanovu Mogo vārtos nomainīja Henrijs Ančs. Šī trešdaļa aizritēja bez vārtu guvumiem, toties visu atsvēra trešais periods, kurā abu komandu vārtsargi no saviem cietokšņiem ripas bija spiesti izņemt piecas reizes. Vispirms Elviss Želubovskis perioda otrajā minūtē Dončenko pārspēja otro reizi. Pēc sešām minūtēm Gatis Gricinskis viesu labā guva trešos vārtus, un Toms Opelts vairākumā panāca 4:0. Un tikai mazliet vairāk kā trīs minūtes līdz mača beigām Artjoms Tretjakovs iemeta ripu arī Anča sargātajos vārtos, trešo uzvaru sezonā Mogo izcīnot ar rezultātu 4:1. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 2.oktobrī 19:15, Mogo hallē tiekoties ar HK Dinaburga hokejistiem.