HK Mogo papildlaikā piekāpjas HK Olimp

Sestdien, 14.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta mačā papildlaikā ar 2:3 piekāpās HK Olimp hokejistiem. Mogo labā vārtus guva Vladimirs Mamonovs un Ņikita Koļesņikovs. Spēles septītajā minūtē pēc Alekseja Širokova piespēles Olimp vadībā izvirzīja bijušais Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs. Vēl pirmās trešdaļas vidū nepilnu divu minūšu laikā Vladimirs Mamonovs izlīdzināja rezultātu un Ņikita Koļesņikovs izvirzīja Mogo vadībā. Otrajā periodā Emīls Ezītis otro reizi pārspēja arī Henriju Anču, atkal panākot neizšķirtu. Spēles pamatlaikā rezultāts vairāk nemainījās, un spēles uzvarētajā liktenis izšķīrās papildlaikā. Jau pēc 78 sekundēm Vitālijs Šulakovs precīzi meta pa mājnieku vārtiem, ļaujot Olimp izcīnīt uzvaru 3:2. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 18.septembrī 19:15, savā Mogo hallē tiekoties ar Prizma/IHS hokejistiem.