top of page

HK Mogo izcīna kluba vēsturē otro Latvijas čempionu titulu

Svētdien, 31.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta finālsērijas sestajā spēlē pagarinājumā ar 2:1 uzvarēja HK Kurbads, visā sērijā uzvarot 4-2 un otro reizi kluba vēsturē izcīnot čempionu titulu. Mogo labā vārtus guva Kaspars Saulietis un Kārlis Ozoliņš. Latvijas čempionāta finālsērijas sestajā spēlē pirmā bīstamākā epizode bija 14.minūtē. Pēc Kārļa Ozoliņa metiena ripa trāpīja pa vārtu stabu un tiesneši skatījās video, vai ripa nav šķērsojusi vārtu līniju. Pēc trīs minūtēm Kārlis Ozoliņš iemeta ripu Kurbads vārtos, tomēr mirkli pirms tam Andris Siksnis pēc sadursmes ar Tomu Bluku sadūrās arī ar mājnieku vārtsargu Uldi Čalpu un vārtu guvums netika skaitīts. Pašās pirmās trešdaļas beigās aiz saviem vārtiem neveiksmīgi nospēlēja vārtsargs Henrijs Ančs, un Mārcis Zembergs trāpija ripu pustukšā vārtu stūrī. Mogo rezultātu izlīdzināja otrā perioda vidū. Kaspars Saulietis ar spēcīgu šķīlienu pārspēja Čalpu un panāca 1:1. Spēles pamatlaikā, neskatoties uz vairākām iespējām abām komandām, rezultāts vairāk nemainījās. Spēles, sērijas un čempionu tituls izšķīrās papildlaika sestajā minūtē, kad Deivids Sarkanis izdarīja izcilu piespēli un Kārlis Ozoliņš ar netveramu metienu pārspēja Čalpu. Par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Mogo uzbrucējs Kaspars Saulietis. Savu pirmo Latvijas čempionu titulu Mogo izcīnīja 2014./15.gada sezonā, finālā arī ar 4-2 uzvarot HK Kurbads.