HK Mogo piekāpjas HK Kurbads, finālsērijā tiek panākts līdzsvars

Trešdien, 27.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta finālsērijas ceturtajā spēlē izbraukumā ar minimālu 0:1 piekāpās HK Kurbads hokejistiem. Finālsērijā līdz ar to tika panākts līdzsvars 2-2. Latvijas čempionāta ceturtajā finālsērijas spēlē ripa pirmo reizi vārtos pabija 16.minūtē. Uzreiz pēc iemetiena kļūdījās mājnieku aizsargs Mārtiņš Gipters, ripa nonāca vārtu priekšā un Kaspars Saulietis ar slidu iesita to Kurbads vārtos. Tiesneši noskatījās video, un vārtu guvums netika skaitīts. Otrā perioda sākumā pēc Toma Bluka metiena no zilās līnijas Lauris Rancevs izmainīja ripas lidojumu, pārspējot jubilāru Henriju Anču, kurš tieši spēles dienā svin savu 29.dzimšanas dienu. Kā izrādījās vēl pēc gandrīz 40 spēles minūtēm, gūtie vārti tā arī palika vienīgie, un Kurbads izcīnīja uzvaru 1:0, izlīdzinot rezultātu visā finālsērijā 2-2. Latvijas čempionāta finālsērijas piekto spēli HK Mogo un HK Kurbads aizvadīs piektdien, 29.martā, 19:40 Mogo hallē.