HK Mogo “bullīšos” uzvar HK Kurbads un finālsērijā panāk 2-0

Sestdien, 23.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta finālsērijas otrajā spēlē “bullīšu” sērijā savā laukumā ar 4:3 uzvarēja HK Kurbads hokejistus, sērijā izvirzoties vadībā 2-0. Mogo labā vārtus guva Jānis Ozoliņš, Elviss Želubovskis, Gatis Gricinskis un pēcspēles metienus realizēja Kārlis Ozoliņš un Jānis Ozoliņš. Finālsērijas otrajā mačā pirmie vadībā izvirzījās viesi – pirmās trešdaļas beigās Henrija Anča vārtos ripu iemeta Konstantīns Puškarjovs. Otrā perioda pirmajā minūtē Juris Upītis Mogo vārtos iemeta otro ripu, palielinot Kurbads pārsvaru. Trešdaļas beigās mājnieki pēc Jāņa Ozoliņa un Elvisa Želubovska metieniem pusotras minūtes laikā panāca neizšķirtu 2:2. Trešajā periodā Gatis Gricinskis vadībā izvirzīja Mogo, tomēr Edgaram Brancim mājnieku vārtu priekšā izdevās apspēlēt aizsargus un arī trāpīt ripu vārtos – neizšķirts 3:3. Pagarinājumā divas reizes pēc kārtas ripu ārpus laukuma izmeta Želubovskis un Ronalds Cinks, bet mājnieki abus mazākumus izturēja. “Bullīšu” sērijā Uldi Čalpu pārspēja Kārlis Ozoliņš un Jānis Ozoliņš, bet Anča vārtos vienīgo ripu iemeta Brancis, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 4:3, visā sērijā izvirzoties vadībā 2-0. Latvijas čempionāta finālsērijas trešo spēli HK Mogo un HK Kurbads aizvadīs pirmdien 25.martā 19:40 HK Kurbads hallē.