Mogo arī ceturtajā mačā uzvar Prizma un iekļūst Latvijas čempionāta finālā

Otrdien, 12.martā, HK Mogo Latvijas čempionāta pusfināla ceturtajā spēlē izbraukumā ar 6:1 uzvarēja HK Prizma hokejistus, visā sērijā uzvarot ar 4-0 un iekļūstot finālā. Mogo labā divus vārtus guva Rihards Marenis, pa vieniem Gatis Gricinskis, Jānis Ozoliņš, Andris Siksnis un Toms Opelts. Spēles pirmajā periodā Gatis Gricinskis, Jānis Ozoliņš un Andris Siksnis Prizma vārtsarga Jāņa Auziņa vārtos iemeta trīs ripas, izvirzot viesus vadībā 3:0. Otrajā trešdaļā Rihards Marenis guva vēl divus vārtus, palielinot Mogo pārsvaru. Trešajā periodā sestos vārtus viesu labā guva Toms Opelts, un vienīgi spēles izskaņā Edijs Brahmanis pārspēja arī Henriju Anču, gūstot goda vārtus. Mogo izcīnīja uzvaru arī ceturtajā pusfināla spēlē 6:1, visā sērijā pārspējot Prizma ar 4-0 un iekļūstot finālā. Latvijas čempionāta pirmā finālspēle starp HK Mogo un HK Kurbads komandām paredzēta 21.martā HK Mogo hallē.