HK Mogo zaudē LČ spēlē zaudē HK Kurbads

Sestdien, 16.februārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 2:6 zaudēja titula īpašniekiem HK Kurbads hokejistiem. Mogo labā vārtus guva Andris Siksnis un Ronalds Cinks. Jau spēles 30.sekundē Kurbads uzbrucējs Jānis Straupe nopelnīja noraidījumu, ko mājniekiem gan neizdevās izmantot. Pēc piecām minūtēm uz noraidīto soliņu devās Mogo aizsargs Andrejs Lavrenovs, un šoreiz vairākums tika realizēts - viesus vadībā izvirzīja Juris Upītis. Vēl pēc septiņām minūtēm Kurbads ieguva iespēju spēlēt lielajā vairākumā, un divu vīru pārsvaru izmantoja Mārtiņš Gipters. Joprojām spēlējot mazākumā, Mogo vienus vārtus atguva - viesu vārtsargu Uldi Čalpu pārspēja Andris Siksnis. Otrajā periodā Konstantīns Puškarjovs un Edmunds Augstkalns Renāra Kazanova vārtos iemeta vēl divas ripas, kas viesiem ļāva izvirzīties vadībā 4:1. Trešajā periodā Mārcis Zembergs un Gipters rezultāta starpību palielināja, bet Ronalds Cinks guva otros vārtus Mogo labā, un Kurbads izcīnīja uzvaru ar 6:2. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs trešdien, 20.februārī 19:30, izbraukumā tiekoties ar HK Zemgale/LLU hokejistiem.