HK Mogo papildlaikā zaudē ar HK Kurbads

Trešdien, 30.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē papildlaikā ar 3:4 zaudēja HK Kurbads hokejistiem. Mogo labā vārtus guva Agris Saviels, Andris Siksnis un Krišs Lipsbergs.

Mogo aizvadīja ļoti labas pirmās sešas minūtes. Vispirms Agris Saviels izvirzīja viesus vadībā, un sestajā minūtē Andris Siksnis mājnieku vārtsargu Deniju Romanovski pārspēja otro reizi. Kaut arī nākamās piecas minūtes vārti netika gūti, Romanovski Kurbads vārtos nomainīja Uldis Čalpa. Iespējams, tas sapurināja mājniekus - Juris Štāls un Jānis Sprukts iemeta diva ripas Henrija Anča vārtos, panākot izlīdzinājumu. Ar to vārtu birums pirmajā periodā nebeidzās - Krišs Lipsbergs vēlreiz izvirzīja vadībā Mogo. Otrā trešdaļa beidzās bez gūtiem vārtiem. Toties trešajā periodā Mārtiņš Gipters panāca neizšķirtu, un spēles pamatlaiks beidzās 3:3. Papildlaika otrajā minūtē Konstantīns Puškarjovs guva vārtus mājnieku labā, ļaujot Kurbadam svinēt uzvaru ar 4:3. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs, sestdien, 2.februārī 17:00, izbraukumā tiekoties ar HK Liepāja hokejistiem.