HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē uzvar HK Liepāja

Trešdien, 28.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 5:3 uzvarēja HK Liepāja hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Kaspars Saulietis, pa vieniem Juris Ziemiņš, Vladimirs Mamonovs un Kārlis Ozoliņš.

Spēles pirmā trešdaļa Mogo hokejistiem neizvērtās veiksmīgs. Perioda otrajā pusē liepājnieki pēc Roberta Mamčica un Romāna Ņekļudova metieniem izvirzījās vadībā 2:0. Diametrāli pretēja situācija Mogo hallē valdīja otrajā trešdaļā - tajā mājnieki četras ripas sabēra liepājnieku vārtos. Pēc diviem Kaspara Saulieša, Jura Ziemiņa un Vladimira Mamonova metieniem ar 4:2 vadībā izvirzījās Mogo hokejisti. Pašās perioda beigās Mamčics gan atkal samazināja rezultāta starpību. Trešajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti. Kārlis Ozoliņš vēl vienu reizi pārspēja liepājnieku vārtsargu Kristapu Nazarovu, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 5:3. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 1.decembrī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Kurbads hokejistiem.