HK Mogo "bullīšu" sērijā uzvar HS Rīga

Trešdien, 23.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta mačā "bullīšu" sērijā ar 4:3 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Elviss Želubovskis, vienus Kārlis Ozoliņš. Izšķirošo pēcspēles metienu realizēja Kaspars Saulietis. Oļega Sorokina trenētajiem HS Rīga hokejistiem izdevās lielisks spēles sākums - jau pirmajā minūtē Rihards Liģis iemeta ripu Henrija Anča sargātajos mājnieku vārtos. Mogo vajadzēja vairāk kā 30 minūtes, lai panāktu neizšķirtu. Otrās trešdaļas 14.minūtē Kārlis Ozoliņš vairākumā pārspēja arī Artūru Šilovu un panāca 1:1. Trešā perioda vidū divas reizes pēc kārtas izcēlās Elviss Želubovskis, panākot 3:1 mājnieku labā. HS Rīga hokejistiem tomēr izdevās atkal izlīdzināt rezultātu. Vispirms vārtus guva Renārs Undelis, un pamatlaika pēdējā minūtē Kristaps Skrastiņš panāca 3:3. Papildlaikā rezultāts nemainījās un uzvarētāja liktenis izšķīrās pēcspēles metienu sērijā. Kaspars Saulietis jau pirmajā izgājienā pārspēja Šilovu. Turpinājumā ripu vārtos neizdevās iemest ne mājniekiem Gatim Gricinskim un Rūdolfam Maslovskim, ne viesiem Raimondam Mikum Vītoliņam, Rihardam Liģim un Vladislavam Koniševam. Saulieša precīzais metiens ļāva Mogo izcīnīt uzvaru ar 4:3. Mogo komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Gatis Gricinskis, viesiem - vārtsargs Artūrs Šilovs. Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 27.oktobrī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar HK Lido hokejistiem.