HK Mogo uzvar HK Prizma un nostiprinās Latvijas čempionāta vadībā

Trešdien, 17.oktobrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 3:2 uzvarēja HK Prizma hokejistus, nostiprinoties Latvijas čempionāta tabulas pirmajā vietā. Mogo labā vārtus guva debitants Kaspars Saulietis, Artjoms Pankevičs un Vladimirs Mamonovs. Divu vadošo Latvijas čempionāta komandu duelī HK Mogo rindās trešdien debitēja Kaspars Saulietis. Tieši viņam izdevās gūt pirmos vārtus. Tas gan notika vien spēles 35.minūtē - līdz tam ar visiem mājnieku metieniem bija ticis galā Jānis Auziņš. Vēl pēc četrām minūtēm Prizma vārtos otro ripu iemeta Artjoms Pankevičs, panākot 2:0 Mogo labā. Pēdējās trešdaļas sākumā viesiem izdevās pārspēt arī Henriju Anču. Pēc Edija Brahmaņa metiena ripa atsitās pret aizsargstiklu un to vārtos izdevās raidīt Kristapam Riekstiņam. Perioda vidū Saulietis nopelnīja 2 minūšu noraidījumu, un ar precīzu metienu no laukuma kreisās puses Brahmanis panāca neizšķirtu 2:2. Ilgi gan līdzsvars nenoturējās. Vladimirs Mamonovs precīzi meta gar kreiso vārtu stabu un Auziņš kapitulēja trešo reizi. Vārtsarga nomainīšana pret sesto laukuma spēlētāju viesiem vēlreiz panākt neizšķirtu nepalīdzēja, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 3:2. Pēc uzvaras HK Mogo palielināja pārsvaru Latvijas čempionāta tabulā līdz 4 punktiem. Mogo pēc aizvadītām 9 spēlēm ir 23 punkti, Prizma seko ar 19 un Kurbads ar 15 punktiem, turklāt abi tuvākie sekotāji nospēlējuši 10 mačus.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 20.septembrī 13:30, Mogo hallē tiekoties ar HK Lido hokejistiem.