HK Mogo papildlaikā pārspēj HK Liepāja

Trešdien, 26.septembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā papildlaikā ar 3:2 uzvarēja HK Liepāja hokejistus. Mogo labā vārtus guva Rihards Marenis, Artjoms Pankevičs un Gatis Gricinskis.

Mogo hokejistus vadībā pirmās trešdaļas 17.minūtē vadībā izvirzīja Rihards Marenis. Izlīdzinājumu Liepājas hokejisti panāca otrā perioda sākumā, kad Roberts Štelmahers vairākumā pārspēja Renāru Kazanovu. Perioda beigās Štelmaheram izdevās vēl viens precīzs metiens, izvirzot vadībā liepājniekus. Nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām liepājnieku uzbrucēja Oļega Ļaščenko noraidījumu izmantoja mājnieki - Artjoms Pankevičs pārspēja Kristapu Nazarovu, panākot neizšķirtu 2:2. Atlikušajās minūtēs rezultāts vairs nemainījās, bet papildlaikā mājniekiem vajadzēja tikai 68 sekundes, lai gūtu uzvaras vārtus - Nazarovu trešo reizi pārspēja Gatis Gricinskis, un Mogo svinēja uzvaru ar 3:2.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 29.septembrī 13:30, savā Mogo hallē tiekoties ar Latvijas čempioniem HK Kurbads hokejistiem.